Αποτελέσματα εκλογών Μαΐου 2017 Ε.Υ.Π.Σ.Π.Θεσσαλίας

Αποτελέσματα εκλογών Μαΐου 2017 της  Ε.Υ.Π.Σ.Π.Θεσσαλίας

 

Ψήφισαν    186

Έγκυρα      182

Άκυρα            2

Λευκά            2

Έλαβαν:   ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ                            101

                 ΠΡΩΤΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ       81

 

 

  ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ

  Ενωτικό Ψηφοδέλτιο Πυροσβεστών νομού Λάρισας                                

 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Υ.Π.Σ.Π.Θ

*Γαβριάς Κωνσταντίνος                     66

Δάλλας Γεώργιος                                35

*Δαούλας Χρήστος                             43

Ζαχαρός Δημοσθένης-Ριχάρδος         24

Καραγιάννης Δημήτριος                     21                                                 (5)

*Μέλλιος Θεόδωρος                            56

Πάνος Αντώνιος                                  15

*Ράπτης Ιωάννης                                 41

*Ρούντος Βασίλειος                             84

 

Υποψήφιοι για την Ομοσπονδία (Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ)

Γκαρανές Σταύρος                               23

*Δαούλας Χρήστος                              37

*Κατσιούλας Σωκράτης                      57                                               (4)

*Μακρής Ευάγγελος                           75

*Πλατανιάς Θεόδωρος                        53

 

Υποψήφιοι για την Εξελεγκτική Επιτροπή

*Γκαρανές Σταύρος                              42                                              (2)

*Ράπτης Χρήστος                                 59

 

Υποψήφιοι για το τοπικό τμήμα της Α.Δ.Ε.Δ.Υ

*Ζαχαρός Δημοσθένης                         48

*Καραγιάννης Δημήτριος                    56                                             (2)

 

 

 

  ΠΡΩΤΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ

  Ανεξάρτητο ψηφοδέλτιο πυροσβεστών νομού Λάρισας

 

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Υ.Π.Σ.Π.Θ

*Αρβυθάς Ηλίας                                  69

Δουβώρης Γρηγόριος                          28

*Κυπαρίσσης Ιωάννης                       42

Κυριτσάκας Αχιλλέας                         26

*Λέτσιος Κωνσταντίνος                      32                                                             (4)

Σύρος Ηλίας                                        23

*Τάψας Νικόλαος                                46

Τσακνάκης Νικόλαος                          28

Τσιούρης Γεώργιος                             20

 

 Υποψήφιοι για την Ομοσπονδία (Π.Ο.Ε.Υ.Π.Σ)

*Αρβυθάς Ηλίας                                  70

Δουβώρης Γρηγόριος                          24

*Καρέντζος Χρήστος                           57                                                             (3)

Κοσμέτος Μιχαήλ                                34

Σύρος Ηλίας                                         21

*Τάψας Νικόλαος                                 42

 

 Υποψήφιοι για την Εξελεγκτική Επιτροπή

Κουσιώρας Νικόλαος                           45

*Μαστοροδήμος Αντώνης                   59                                                             (1)

 

Υποψήφιοι για το τοπικό τμήμα της Α.Δ.Ε.Δ.Υ

*Λέτσιος Κωνσταντίνος                       52

Τσιούρης Γεώργιος                              47                                                             (1)

 

 

 

 *(Με έντονα γράμματα οι εκλεγμένοι)

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail